Izmanto savu fantāziju ! 5 veidi kā dabūt kredītu lētāk

Pastāsti savējiemShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Raksta turpinājums pēc Avangers jaunā treilera

atrie krediti interneta - 5 veidi kā ietaupīt

Tev vajadzīgs neliels aizdevums un esi gatavs maksāt par kredītu ? Atslābsti. Ir vairāki veidi, kā ietaupīt aizņemoties, tādēļ par visu pēc kārtas. Izlasi līdz beigām, varbūt vēlāk teiksi paldies.

1. nestreb karstu. Jā tieši nepārdomāta rīcība ir tas, kas sačakarē daudzas lietas. Iepazīsties ar lētākajiem ātro kredītu piedāvājumiem, izvērtē informāciju un, iespējams, ietaupīsi vairāk nekā nopelni darbadienas laikā. Nereti, jaunajiem klientiem uz 1 mēnesi tiek ļauts aizņemties bez procentiem. Atgriez parādu noteiktajā termiņā un dzīvo tālāk bez bēdu.

drosmīgs

2. esi drosmīgs. Lielākā daļa cilvēku, kas aizņemas internetā to mierīgi varētu nedarīt, ja nebūtu kautrīgi un/vai bailīgi. Lūgt palīdzību ir grūti, palīdzēt ir viegli. Iedomājies, ja tev prasītu aizdevumu ļoti tuvs cilvēks, vai tu palīdzētu, ja varētu ? Visticamāk, ka atbilde ir Jā un šis nosacījums ir spēkā arī attiecībā uz citiem cilvēkiem. Ja tavam brālim vai draugam ir brīvi līdzekļi, aprunājies ar viņu. Tuvinieks vienmēr būs gatavs aizdot naudu uz noteiktu termiņu, pie nosacījuma, ka iepriekš neesi viņu mānījis un attiecība ir labas.

3. turi godavārdu. Mūsdienās vārds “godavārds” vairs netiek lietots, bet agrāk cilvēki bija gatavi mirt par sava vārda labo slavu. Vai Tu būtu gatavs tā rīkoties ? Līguma noslēgšana ir godavārda došana. Turi vārdu un arī nākotnē varēsi aizņemties bez problēmām. Ja ilgstoši kavēsies ar parāda atmaksu, būsi spiests maksāt daudz vairāk, turklāt vari sabojāt savu kredītvēsturi. Kas ir kredītvēsture ? IIgstošiem nemaksātājiem kredītvēsture ir slikta, bet reālā dzīvē tas nozīmē, ka aizņemties bez ķīlas kļūst praktiski neiespējami, bet parāds nereti tiek piedzīts ar parādu piedzinējiem vai tiesu.

4. aizej uz banku. Lai arī ātrie kredīti internetā ir pieejami jau 15 minūtēs, tomēr, ja bankavajadzīgs aizdevums uz ilgāku termiņu, tie vienmēr būs dārgāki. Salīdzinoši komercbankās par patēriņa kredītu neprasīs vairāk par 20% – 30% gadā. Nebanku kredītu devēji par šo pašu iespēju var prasīt n-tās reizes augstāku samaksu. Nevienam nepatīk bankas, izņemot īpašniekus, bet šobrīd bankas ir palikušas ātrākas un reizēm aizdod naudu pat tajā pašā dienā (reti). Otra alternatīva ir pieteikties kredītkartei, kas ir nešaubīgi lētāka nekā kredīti internetā. Pat Rimšēvicam noteikti ir vairākas kredītkartes, neskatoties uz to, ka viņš saņem vairāk kā 50 Latvijas pensionāri kopā.

5. neaizņemies vispār. Pats lētākais kredīts ir tas, kuru Tu nepaņem. Šobrīd ārpus mūsu valsts robežām ir vairāk ka 300 tūkstoši tautieši. Iemesli emigrācijai bija dažādi – vēlme iepazīt pasauli, nopelnīt vairāk, bet daļai tā noteikti bija kredītu spiesta lieta. Nespēja atmaksāt aizdevumu var novest pie lēmuma pamest dzimtās āres. Esi prātīgs. Dzīvo laimīgs.

Ja plāno aizņemties, izvērtē savas finansiālās iespējas un nākotnes perspektīvas. Aizņemies atbildīgi. Tā nav tikai tukša skaņa. Domā ar galvu, lai vēlāk nav jānožēlo.

P.S.

Informāciju sagatavoja https://kredit.lv – Latvijas populārākais ātro kredītu salīdzināšanas portāls. Arī Tu vari iesūtīt savu rakstu.

Pastāsti savējiemShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter