Vai Tev ir vajadzīga masāža ? Tests

Pastāsti savējiemShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Tu esi sliņķis vai darbarūķis. Nav būtiski. Ja ikdienā pavadi pie datora ilgāk par pāris stundām un neesi pārlieku sportisks, tad agri vai vēlu Tev būs vajadzīga masāža. Labi,  ja to prot otra puse vai ir pazīstams kāds, kas var izmasēt pa lēto. Ja tas nav iespējams, jāmeklē masāžas salons, kur masāža tiek veikta atbilstoši visiem priekšrakstiem, taču par attiecīgu samaksu. Ko darīt, ja tas nav iespējams, jo naudas maksā gluži vienkārši svilpo vējš ? Atrod draudzeni vai draugu, kas to izdarīs bez maksas vai paņem bibliotēkā grāmatu Masāžas ABC vai Massage for Dummies. Zemāk piedāvājam iepazīties ar testu par to vai, Tu esi nobriedis masāžai.

Tests, vai esi gatavs masāžai  ?

Aplūko attēlus un izvēlies vienu, kas Tev ir vistuvākais. Atbildes galerijas beigās.

masāža un slinķis

Sliņķu masāža

 

 

truši masāža

Zaķu masāža

vāveres masāža

Vāveru muguras masāža

masāža lv

Relaksējošā suņu masāža

Lai rīb bungas, lai skan taures.

Atbildes

1. izvēlējies suņu masāžu – Tev patīk suņi un uzskati, ka tie ir cilvēka labākie draugi. Ja plāno doties uz masāžu, izvēlies tādu procedūru, kas tiek veikta ar augu maisiņiem vai līdzīgiem palīglīdzekliem. Tu alksti pēc maiguma, ko sniedz suņa mīkstais kažoks, bet zini, neviens cilvēks, izņemot noaudzis gruzīns Tev nespēs to dot.

2. izvēlējies vāveru masāžu – Tu gribi, lai kāds Tev nemanāmi pieskaras un reizē gribi justies labāk. Zini, tas nav iespējams. Tev ir vajadzīga,  nevis masāža, bet otra puse, kas pasaka labu vārdu vai samīļo. Ja tici, ka tauriņa spārnu vēziens Brazīlijā var izraisīt vētru Eiropā, tad tas ir priekš tevis, taču to var dot tikai emocionāla tuvība ar partneri vai cilvēku, kas ir tuvs.

3. izvēlējies zaķu masāžu – Tev patīk formīgas sievietes vai resni vīrieši. Tev patiešām ir vajadzīga masāža un to Tu vari iegūt praktiski ikvienā Rīgas masāžas salonā (nemeklē happy-ending salonus). Jebkurš prasmīgs masieris Tevi izmīcīs, tikai pasaki, lai izmīca kā nākas. Pēc seansa jutīsies salauzts, bet tas nekas, pēc pāris dienām viss nostāsies savā vietā un jutīsies labāk.

4. izvēlējies sliņku masāžu – piedod atvaino, bet šķiet nepievērsi uzmanību sliņka nagiem. Tās nav masiera rokas, tie ir miesnieka naži. Iespējams, ka piemērotākais variants Tev ir akupunktūra, nevis masāža.

Tests tapis sadarbībā ar portālu masaza.lv – masāžai katrai dienai.

Pastāsti savējiemShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter